O NAS

PA-RA - Rejestracja pojazdów


PA-RA specjalizuje się w rejestracji pojazdów zakupionych w kraju lub na terytorium UE. 25 lat pracy w administracji rządowej/skarbowej oraz ukończone studia w zakresie administracji publicznej pozwala aby swobodnie poruszać się w zakamarkach „krainy pieczątkowców” - urzędów.


Potrzebujesz zarejestrować zakupione auto – oszczędzimy Twój czas i za Ciebie przebrniemy przez wszystkie procedury prawne oraz wymogi administracyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.


Naszymi atutami są:
  • wieloletnie doświadczenie związane z pracą w administracji publicznej, które pozwala skutecznie rozwiązać problemy związane z rejestracja pojazdu oraz ze złożeniem wymaganych deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego. Wykonujemy czynności przed Naczelnikiem Urzędu Skarbowego właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania i reprezentujemy właściciela auta przed Wydziałami Komunikacji umiejscowionymi w Legnicy, Złotoryi, Bolesławcu, Lubinie, Polkowicach, Jaworze.
  • doskonała logistyka – dzięki dobrze zorganizowanej pracy potrafimy w ciągu 24h od dostarczenia dokumentów zarejestrować Twoje auto.
  • obsługa klienta na najwyższym poziomie – nasze usługi są na najwyższym poziomie, dlatego każdy klient, który nam zaufa, obsługiwany jest profesjonalnie, szybko, rzetelnie.

Nasze usługi są skuteczne dlatego warto nam zaufać i zainwestować w usługę jaką dla Ciebie wykonamy.


Co zyskuje nasz klient:
  • oszczędność czasu – załatwimy za Ciebie wszelkie formalności związane z rejestracją auta w urzędzie skarbowym oraz wydziale komunikacji. Po upływie jednego dnia otrzymujesz wymagane dokumenty, nie tracąc czasu na wizytę w urzędach.
  • kompleksowość – załatwiamy wszystkie formalności „od A do Z”. To my pilnujemy terminów czy masz już do odbioru z urzędu skarbowego zaświadczenie o zapłacie podatku akcyzowego, czy Twój „twardy” dowód rejestracyjny jest do odbioru w wydziale komunikacji. To my odbierzemy dokumenty i załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. A Ty… ciesz się swoim nowym samochodem.
  • indywidualne podejście – jesteśmy małą firmą, która nie ma rozbudowanych struktur. Z każdym klientem spotykamy się osobiście i poznajemy jego potrzeby aby móc jak najlepiej rozpoznać problem i skutecznie go rozwiązać.
  • pomoc i doradztwo - doświadczenie w pracy w administracji rządowej/skarbowej pozwala jak najlepiej doradzić Tobie jak najlepiej załatwić sprawę.

Usługi rejestracji pojazdów oferujemy na terenie następujących miast i powiatów: Legnica, Złotoryja, Bolesławiec, Lubin, Jawor, Polkowice.